rejestracja domen, dostęp do Internetu Strona główna Panel administracyjny Sklep Pomoc  
Niedziela, 17 lutego 2019 r.
Imieniny: Aleksego Zbigniewa Lukasza
Napisz do nas Dodaj do ulubionych
Informacje o firmie Oferta Praca w naszej firmie Kontakt z nami
 

NASZA PEŁNA OFERTA (cennik)
(kliknij aby obejrzeć szczegóły)

» ŚWIATŁOWÓD (INTERNET i TELEWIZJA HD/4K)
» METROETHERNET (INTERNET i TV HD/4K)
» INTERNET (Światłowód)
» INTERNET (MetroEthernet)
» INTERNET (łącza radiowe)
» TELEWIZJA CYFROWA
» VOIP - Tania Telefonia Internetowa
» DOMENY
» HOSTING (E-MAIL + WWW)
» Usługi dodatkowe, opłaty, kary

DOMENY

Wydrukuj: tę grupę | cały cennik
REJESTRACJA DOMENY TYPU .PL
Opis

Opłata za domenę typu "PL" (np. twojafirma.pl, twojprodukt.pl) jest wnoszona przez panel http://domeny.gronet.pl. Opłata rejestracyjna jest jednocześnie opłatą za pierwszy rok użytkowania domeny.

Koszt odnowienia domeny (po pierwszym roku) wynosi 80,00 zł netto.
Koszt reaktywacji domeny (w przypadku nie opłacenia jej w terminie) jest o 10 zł netto wyższy i może być wniesiony w ciągu maksimum 10 (klika dni na księgowanie wpłaty z naszej strony) dni od dnia zakończenia obsługi doemny przez NASK. Po tym okresie NASK zwalnia domenę i jest ona do rezerwacji dla każdego podmiotu/soby fizycznej.

Utrzymanie DNS (primary i secondary) na naszych serwerach jest wliczone w cenę rejestracji lub odnowienia domeny.

Cena: 16,18 zł (19,90 zł brutto)
 
REJESTRACJA DOMENY TYPU COM.PL/NET.PL/ORG.PL itp.
Opis

Opłata za domenę typu "COM.PL/NET.PL/ORG.PL" (np twojafirma.net.pl, towojprodukt.com.pl) jest wnoszona przez panel http://domeny.gronet.pl. Opłata rejstracyjna jest jednocześnie opłatą za pierwszy rok użytkowania domeny. Pełen wykaz domen w tej grupie cenowej jest osiągalny podczas rejstracji. Wpisanie nazwy produktu, firmy lub dowolnego słowa, dla którego chcemy utworzyć domenę powoduje wyświetlenie wszystkich możliwych kombinacji do rejstracji wraz z ceną.

Opłata za odnowienie domeny (po pierwszym roku) 60,00 zł netto.

Koszt reaktywacji domeny (w przypadku nie opłacenia jej w terminie) jest o 10 zł netto wyższy i może być wniesiony w ciągu maksimum 10 dni (i klika dni na księgowanie tego z naszej strony) od dnia zakończenia obsługi domeny przez NASK. Po tym okresie NASK zwalnia domenę i jest ona do rezerwacji dla każdego podmiotu/soby fizycznej.


Utrzymanie DNS (primary i secondary) na naszych serwerach jest oczywiście wliczone w cenę rejestracji lub odnowienia domeny.

Cena: 16,18 zł (19,90 zł brutto)
 
REJESTRACJA DOMENY TYPU .COM/.NET/.ORG
Opis

Opłata za domenę typu "COM/NET/ORG" (np twojafirma.net, towojprodukt.com) jest wnoszona przez panel http://domeny.gronet.pl. Opłata rejstracyjna jest jednocześnie opłatą za pierwszy rok użytkowania domeny. Pełen wykaz domen w tej grupie cenowej jest osiągalny podczas rejstracji. Wpisanie nazwy produktu, firmy lub dowolnego słowa, dla którego chcemy utworzyć domenę powoduje wyświetlenie wszystkich możliwych kombinacji do rejstracji wraz z ceną.

Opłata za odnowienie domeny (po pierwszym roku) 59,00 zł netto.

Utrzymanie DNS (primary i secondary) na naszych serwerach jest oczywiście wliczone w cenę rejestracji lub odnowienia domeny.

Cena: 49,00 zł (60,27 zł brutto)
 
REJESTRACJA DOMENY REGIONALNEJ
Opis

Opłata za domenę regionalną typu (miasto).pl, (obszar).pl (np twojafirma.katowice.pl, twojprodukt.slask.pl) jest wnoszona przez panel http://domeny.gronet.pl. Opłata rejestracyjna jest jednocześnie opłatą za pierwszy rok użytkowania domeny. Pełen wykaz domen w tej grupie cenowej jest osiągalny podczas rejstracji. Wpisanie nazwy produktu, firmy lub dowolnego słowa, dla którego chcemy utworzyć domenę powoduje wyświetlenie wszystkich możliwych kombinacji do rejstracji wraz z ceną.

Opłata za odnowienie domeny (po pierwszym roku) 22,00 zł netto.

Koszt reaktywacji domeny (w przypadku nie opłacenia jej w terminie) jest o 10 zł netto wyższy i może być wniesiony w ciągu maksimum 10 ( i klika dni na księgowanie tego z naszej strony) dni od dnia zakończenia obsługi doemny przez NASK. Po tym okresie NASK zwalnia domenę i jest ona do rezerwacji dla każdego podmiotu/soby fizycznej.


Utrzymanie DNS (primary i secondary) na naszych serwerach jest oczywiście wliczone w cenę rejestracji lub odnowienia domeny.

Cena: 8,05 zł (9,90 zł brutto)
 
REJESTRACJA DOMENY TYPU .EU
Opis

Opłata za domenę typu ".EU" (np twojafirma.eu, twojprodukt.eu) jest wnoszona przez panel http://domeny.gronet.pl. Opłata rejstracyjna jest jednocześnie opłatą za pierwszy rok użytkowania domeny. Wpisanie nazwy produktu, firmy lub dowolnego słowa, dla którego chcemy utworzyć domenę powoduje wyświetlenie wszystkich możliwych kombinacji do rejstracji wraz z ceną.

Opłata za odnowienie domeny (po pierwszym roku) 55,00 zł netto.

Koszt reaktywacji domeny (w przypadku nie opłacenia jej w terminie) jest o 100 zł netto wyższy i może być wniesiony w ciągu maksimum 10 dni od dnia zakończenia obsługi domeny przez EURID.

Utrzymanie DNS (primary i secondary) na naszych serwerach jest oczywiście wliczone w cenę rejestracji lub odnowienia domeny.

Cena: 40,00 zł (49,20 zł brutto)
 
Wydrukuj: tę grupę | cały cennik
Informujemy iż w dnich 24 grudnia (Wigilia) i 31 grudnia (Sylwester) nasze biura pozostaną zamknięte.
2018-12-20
Wpisz nazwę domeny:
Szukaj
wyrażenia: